Bütün Hastalıklar İçin Genel Şifa Çalışması-Birinci Hafta:

İslâm dinimiz,her şeyden önce tıbbi tedaviye,insan sağlığının korunmasına ve hastalandığı zaman doktor tedavisi görmesine çok büyük önem vermiştir. Bu yüzden,geçmeyen rahatsızlıklarınız varsa,öncelikle doktor tedavisine başvurunuz.Doktorunuzun öngördüğü tedaviyi sürdürürken,bir yandan da manevi şifa çalışmalarınızı yapınız.

21 günlük şifa çalışmamızın 7 günlük kısmını yayınlıyorum.Allah’ın izniyle çok tesirli bir çalışmadır. Bu çalışmayı inanç ve azimle yaptığınız takdirde,biiznillah şifa bulursunuz, mutlaka çok büyük faydasını görürsünüz.Yeter ki tevekkül ve teslimiyetimiz tam olsun.

Birinci Hafta Çalışmamız:

Yanımıza bir bardak su alarak,abdestli bir şekilde çalışmamıza başlıyoruz.Bu çalışmamız 1 hafta sürecek.İkinci hafta için yeni çalışma vereceğim.

1.)Aşağıdaki esmalar belirttiğim sayılarda okunacak.

’’Ya Hayy’’(324 kere)

’’Ya Hannan’’(109 kere)

’’Ya Halim’’(88 kere)

 2.)Aşağıdaki dua 41 kere okunacak:

“Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez-zâlimîn.”

لَٓا اِلٰهَ اِلَّٓا اَنْتَ سُبْحَانَكَۗ اِنّ۪ي كُنْتُ مِنَ الظَّالِم۪ينَۚ

 Anlamı: Senden başka ilâh yoktur. Seni bütün noksanlıklardan tenzih ederim, muhakkak ki ben nefsime zulmetmişlerdenim.’’

3.) Aşağıdaki dua 41 kere okunacak:

Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gammi ve kezâlike nuncil mu’minîn.”

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ


 Anlamı: Bunun üzerine ona icabet ettik (duasını kabul ettik). Ve onu, gamdan (üzüntüden, kederden) kurtardık. Ve Biz, mü’minleri işte böyle kurtarırız.”

4.)Aşağıdaki dua 21 kere okunacak.

Ve eyyûbe iz nâdâ rabbehû ennî messeniyed durru ve ente erhamur râhimîn.Festecebnâ lehu fe keşefnâ mâ bihî min durrin ve âteynâhu ehlehu ve mislehum meahum rahmeten min ındinâ ve zikrâ lil âbidîn.

وَأَيُّوبَ إِذْ نَادَى رَبَّهُ أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ ﴿٨٣﴾

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ فَكَشَفْنَا مَا بِهِ مِن ضُرٍّ وَآتَيْنَاهُ أَهْلَهُ وَمِثْلَهُم مَّعَهُمْ رَحْمَةً مِّنْ عِندِنَا وَذِكْرَى لِلْعَابِدِينَ ﴿٨٤﴾

Anlamı:‘’Ve Hz. Eyüp, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Muhakkak ki, bana bir zarar isabet etti (hastalık geldi). Ve Sen, rahmet edenlerin en çok rahmet edenisin.Bunun üzerine ona icabet ettik (duasını kabul ettik). Böylece zarar veren şeyi giderdik (hastalığı iyileştirdik). Kullara bir zikir (öğüt) ve katımızdan bir rahmet olsun diye. Ona ehlini (ailesini) ve onlarla beraber bir mislini daha verdik.’’

Çalışmanızın bitiminde,ellerinizi semaya açarak veya secdeye vararak,içinde bulunduğunuz rahatsızlıklarınızın şifası için dualar edin ve duanızı da yaptıktan sonra 3 kere ‘’Bismillahi ya şafi bismillahi ya kafi’’ duasını okuduktan sonra suyunuzu için.Şifa olsun.

Şu kategoriye gönderildi: Dualar

5 hakkında “Bütün Hastalıklar İçin Genel Şifa Çalışması-Birinci Hafta:” görüş

  1. Merhaba ben eşimden boşandım onu tekrar istiyorum ama kendisi gelsin istiyorum oda istiyor ama gelmiyor buna onerceginiz birşey varmı

  2. Merhaba,
    Çalışma sonunda okunmuş suyu evdeki herkes içerebilir mi, yoksa bir kişi adına niyet edilerek mi okunmalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir