Bütün Hastalıklar İçin Genel Şifa Çalışması-Üçüncü Hafta:

İslâm dinimiz,her şeyden önce tıbbi tedaviye,insan sağlığının korunmasına ve hastalandığı zaman doktor tedavisi görmesine çok büyük önem vermiştir. Bu yüzden,geçmeyen rahatsızlıklarınız varsa,öncelikle doktor tedavisine başvurunuz.Doktorunuzun öngördüğü tedaviyi sürdürürken,bir yandan da manevi şifa çalışmalarınızı yapınız.

21 günlük şifa çalışmamızın üçüncü 7 günlük kısmını yayınlıyorum.

Yine yanımıza bir bardak su alarak,abdestli bir şekilde çalışmamıza başlıyoruz.Bu çalışmamız 1 hafta sürecek.

1.)Aşağıdaki esmalar belirttiğim sayılarda okunacak.

‘’Ya Vasi’’( الواسع )(137 kere)

‘’Ya Kaviyy’’( القويّ )(116 kere)

‘’Ya Selam’’( السلام )(131 kere)

2.)Aşağıdaki dua 41 kere okunacak:

”Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.” (Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

Anlamı: “(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)”

3.)Aşağıdaki dua 41 kere okunacak:

‘’Bismillahi Allahümme dâvini bi devaike veşfini bi şifaike ve ağnini bi fadlike ammen sivâke vahzer anni ezake.’’ (Heysemî, X, 180)

Anlamı: ‘’Allah’ın ismiyle. Ey Rabbim! Beni kendi devân ile tedavi et, bana kendi şifân ile şifâ ver ve beni kendi fazlınla Senden başkalarından müstağni kıl ve beni ezalardan uzak tut.»”

Çalışmanızın bitiminde,ellerinizi semaya açarak veya secdeye vararak,içinde bulunduğunuz rahatsızlıklarınızın şifası için dualar edin ve duanızı da yaptıktan sonra 3 kere ‘’Bismillahi ya şafi bismillahi ya kafi’’ duasını okuduktan sonra suyunuzu için.Şifa olsun.Bu çalışma 7 gün yapılacak.

21 günlük çalışmayı tamamladıktan sonra,bu çalışmaya yeniden başlayabilirsiniz.Bildiğiniz üzere,tedavide devamlılık büyük önem arzeder.Problemlerinizle alakalı olan diğer dua terkiplerinden de yapabilirisiniz.Selam ve dua ile..

1, “Bütün Hastalıklar İçin Genel Şifa Çalışması-Üçüncü Hafta:” hakkında görüş bildirdi

  1. Maşaallah tebrik ederim sizi.benim oğlum epidermolysis bullosa hastası bize özel bi tavsiyeniz olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir