Evlerimizdeki Negatif Enerji Temizliğinin Birinci Günü

Üç günlük negatif enerji temizliğimize öncelikle üzerlik tohumu tütsüsü yaparak başlıyoruz.Evimizin büyüklüğüne göre üzerlik tohumunun miktarını ayarlayıp,tütsü işlemini yapıyoruz.Üzerlik tohumu evdeki en sert negatif enerjilerin bile çekilmesi için çok tesirli bir bitkidir.Tütsüyü yaparken bütün eve dağılmasını sağlıyoruz.Özellikle en çok hareketsiz olan alanlara nüksetmesini sağlıyoruz.Çünkü hareketsiz alanlarda negatif enerji daha çok birikir.Üzerlik tohumu ile tütsü yaptıktan sonra aşağıda verdiğim dua terkibine geçiyoruz.

1.) 256 kere ”Ya Nur” (النور )(Bütün alemleri nuruyla aydınlatan,karanlıklardan çıkaran,yol gösteren,bütün kainata ışık saçan) esmasını okuyoruz.

Ya Nur esması,yaşadığımız bütün olumsuzlukları,olumluya çevirecek yüksek bir frekans oluşturarak yaşadığımız alanı bütün negatif enerjilerden arındırır.Her insanın bedenini kaplayan elektromanyetik alanının arınmasına ve güçlenmesine,daha korunaklı olmasına vesile olur.

2.) 21 kere okunacak dua: ”Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü”( Allah adıyla.Hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allah’ın izzet ve kudretine sığınırım. ) Müslim, Selam 67

3.) 21 kere okunacak dua: ”Bismillâhi erkîke min külli şey’in vallâhü yeşfîke min dâin fike min şerr’in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased” ( Allah’ın adıyla. Her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların,haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah korusun. ) Kütüb_i Sitte/ 7008

4.) 7 kere Felak suresini,7 kere Nas suresini,7 kere Ayetel Kürsiyi okuyoruz.

Okuma terkibi bittikten sonra bütün pencereleri kapatıp adaçayı tütsüsüne başlıyoruz.Adaçayı,titreşimi çok yüksek olan bir bitkidir ve yaydığı frekansla ortamdaki düşük titreşimleri uzaklaştırır,böylece negatif enerjileri arındırır. Yine evimizin büyüklüğüne göre miktarı ayarlayıp tütsü işlemini yapıyoruz.Tütsü işlemi bittikten sonra bir kaç dakika bekleyip,evimizi havalandırmak için pencerelerimizi açıyoruz.

Son olarak da, açığa çıkan negatif enerjileri toplaması için,bir bardak suyun içine kaya tuzu koyup 3 günlük negatif enerji temizliği boyunca durması için evimizin bir köşesine koyabiliriz.

19 hakkında “Evlerimizdeki Negatif Enerji Temizliğinin Birinci Günü” görüş

 1. Mehaba hocam bunu hugün yapacagız evde okumaları annem ayrı ben ayrı yapacagız. Üzeirmizdeki negatif enerjiler de giderir diye suyu da bir su doldurup koyacagız olur mu hocam ? Ve adetliyim okuyabilir miyim?

 2. Hocam tütsüyü yaparken sadece ocakta yakalım mı yoksa yaktıktan sonra odaları gezdirelim mi?

 3. Hocam üzerlik tütsüsünü yaparken pencereler açık mı olacak çünkü adaçayı tütsüsünü yaparken pencereleri kaptın diye yazmışsınız

 4. Ben paylaşımı az önce gördüm bu gece yapayımmı yoksa yarınmı başlıyayım
  Şimdiden allah razı olsun

 5. Ben bugün başlayamadım. Her hangi bir gün başlasam olur mu yoksa özellikle çarşamba mi Olması gerekiyor

  1. İstediğin zaman yapabilirsin. Hatta zaman zaman bu 3 günlük işlemi tekrarlamak gerekiyor.

  1. Evet olabilir. Uzerlik tohumunun içindeki maddelerle kullandığın ilaçlar etkileşime girebilir. Doktoruna danıșman gerekiyor.

 6. Hocam üzerlik tohumu diye aldığımız şey yuvarlak nohuta benzer çiçekli bir bitki bir de küçük küçük olanı vardı çok ufak çekilmiş onu almadık yanlış mı aldık acaba, acil…

 7. Hayırlı akşamlar Bende akşam gördüm ve yaptım yaptıktan sonra bende bir baş ağrısı meydana geldi normal midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir