Orgonit Nedir?

Orgonit Nedir?

Orgonit, bedenimizdeki ve çevremizdeki enerjiyi dengelemek için,Rabbimizin biz insanlara şifa kaynağı olarak yarattığı doğal taşlar,kristaller, metaller ve sağlığa zararlı olmayan solventsiz reçine ile yaptığımız, sağlıklı orgon enerjisi yayan, sürekli bioenerji üreterek çalışan bir cihazdır. Bu materyallerin hiç birisi tek başlarına orgon enerjisi üretmez. Orgon enerjisinin oluşması için bu materyallerin doğru oranda bir araya gelmeleri gerekiyor.
Orgon enerjisi bulunduğu ortamda negatif enerjiyi çeker ve kristallerin içerisine verir,burada pozitif enerjiye dönüştürülerek ortama geri verir.Orgonit sürekli kendi kendisini temizleyen bir yapıya sahiptir.Bu yüzden içerisinde negatif enerji barındırmaz. Orgoniti yaparken içerisine kişinin problemlerine(Maddi-manevi problemler,ruhsal rahatsızlıklar vb. gibi) uygun olarak şifalı taşları yerleştiriyoruz ve kristalleşme aşamasında kişiye özel duasıyla kodlayarak hazır hale getiriyoruz.
Yaptığımız orgonit kişiye ulaştığında orgoniti avucuna alıp,beraberinde gönderdiğimiz özel dualarla birlikte niyet yüklemesi yapacak ve Allah’ın izniyle artık o niyet çerçevesinde şifa kaynağı çalışmaya başlayacaktır.

Orgonit’in içerisinde bulunan reçinenin sıkıştırma ömrü azami 120 yıldır ve kaybetmediğiniz takdirde çocuklarınıza  bırakabileceğiniz değerli bir şifa kaynağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir